Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,8% sub estimat
Contract de furnizare kit seringa 200ml compatibila cu Injectorul SEACROWN model ZENITH C-20 si kit tub conector 150cm, pana la 31.12.2022, cu posibilitatea prelungirii prin act aditional pana la data de 30.04.2023.
- Număr anunț
- CN1038781
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 93.600 RON
- Valoare atribuită
- 79.788 RON 14,8% sub estimat
- Data publicării
- 26.01.2022 09:13
- Anunț de atribuire
- CAN1077180
- Termen limită
- 03.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1136013
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 93.600 RON Adjudecat: 79.788 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kit seringa 200ml, sterila, compatibila cu injectorul Seacrown … | 70.800 RON | Lumamed Health&Care SRL | 70.800 RON |
| 2 | Kit tub conector, steril compatibila cu injectorul Seacrown mod… | 22.800 RON | SH MEDICAL SRL | 8.988 RON ↓60,6% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SH MEDICAL SRL CUI RO 32207595
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUMAMED HEALTH & CARE SRL CUI RO27335105
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GRUP SRL CUI RO 17845905
Valoare atribuită
79.788 RON
din 93.600 RON estimat
14,8%
Adjudecat la 85,2% din estimat · economie 13.812 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.