Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 75,8% sub estimat

Furnizare materiale sanitare și echipamente cu rol in dezinfectie în cadrul proiectului "Dotarea unităților de învățământ preuniversitar de stat cu echipamente de protecție medicalăde tip măști de protecție medicală, dezinfectanți, precum și alte echipamente de acest tip, necesare pentru a preveni răspândirea coronavirusului SARS- Cov-2 în Comuna Pastraveni, județul NEamt"

Număr anunț
SCN1100332
Autoritate contractantă
COMUNA PASTRAVENI (CUI 2614201)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249.450,64 RON
Valoare atribuită
60.283 RON 75,8% sub estimat
Data publicării
27.01.2022 20:48
Anunț de atribuire
SCNA1068966
Termen limită
07.02.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1136149

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 249.450,64 RON Adjudecat: 60.283 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente si consumabile medicale 70.780 RON S.C. NERAMO DISTRIBUTION S.R.L. 11.109 RON ↓84,3%
2 Săpun lichid și dezinfectanți 82.200 RON S.C. ANA INVEST & RESEARCH SRL 23.918 RON ↓70,9%
3 Lampa UVC antibacteriana 96.470,64 RON LIAMED 25.256 RON ↓73,8%

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

60.283 RON

din 249.450,64 RON estimat 75,8%

Adjudecat la 24,2% din estimat · economie 189.167,64 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.