Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat

ECHIPAMENTE DE MICROSCOPIE ELECTRONICA HR-TEM, EBL, FIB SI PREPARARE PROBE TEM

Număr anunț
CN1038757
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI RO9052135)
Cod CPV
38511200-2 · Microscoape electronice cu transmisie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.461.487 RON
Valoare atribuită
14.280.000 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
27.01.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1083044
Termen limită
10.03.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 020-046640
Documentație de atribuire
DF1135968

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

14.280.000 RON

din 14.461.487 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 181.487 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.