Atribuită Anunț de participare

Contract de achiziție publică lucrǎri „Lucrari tehnico-edilitare pentru blocuri ANL cartier Dumbrava Nord din municipiul Zalau (retea distributie apa, retea canalizare menajera, statie de pompare pentru canalizarea menajera, canalizare pluviala)”.

Număr anunț
CN1038745
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Furnizor / câștigător
SCIFCAR S.A. (CUI 201705)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.872.271,71 RON
Valoare atribuită
4.256.197,12 RON
Data publicării
27.01.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1079154
Termen limită
02.03.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 020-045578
Documentație de atribuire
DF1135932

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SCIFCAR S.A. CUI RO 201705
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Terți susținători 1
Subcontractanți 1
SESAM PROTECT SRL CUI 27105203
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 7224633
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

4.256.197,12 RON

din 3.872.271,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.