Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,2% sub estimat
Furnizare produse alimentare
- Număr anunț
- SCN1100285
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 93.115 RON
- Valoare atribuită
- 74.346,50 RON 20,2% sub estimat
- Data publicării
- 27.01.2022 07:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1066613
- Termen limită
- 03.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1136076
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Estimat: 93.115 RON Adjudecat: 74.346,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Peste | 21.800 RON | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. | 44.493,50 RON |
| 2 | Oua | 19.250 RON | LEGUME FRUCTE COM S.R.L. | 13.300 RON ↓30,9% |
| 3 | Ulei | 27.970 RON | — | |
| 4 | Paste fainoase | 24.095 RON | STEDYAN COM S.R.L. | 16.553 RON ↓31,3% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Valoare atribuită
74.346,50 RON
din 93.115 RON estimat
20,2%
Adjudecat la 79,8% din estimat · economie 18.768,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.