Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,9% sub estimat

Mixturi asfaltice

Număr anunț
SCN1100366
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
CITADIN SA (CUI 15946407)
Cod CPV
44113620-7 · Asfalt (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
329.500 RON
Valoare atribuită
300.196,70 RON 8,9% sub estimat
Data publicării
28.01.2022 14:04
Anunț de atribuire
SCNA1066940
Termen limită
15.02.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1136227

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CITADIN SA CUI RO 15946407

Valoare atribuită

300.196,70 RON

din 329.500 RON estimat 8,9%

Adjudecat la 91,1% din estimat · economie 29.303,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.