Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,1% sub estimat

„Actualizare Plan Urbanistic General si Regulament Local de Urbanism al comunei Doicesti”

Număr anunț
SCN1100350
Autoritate contractantă
COMUNA DOICESTI (CUI RO4344538)
Furnizor / câștigător
AREAL DESIGN SRL (CUI 24735859)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
309.400 RON
Valoare atribuită
210.000 RON 32,1% sub estimat
Data publicării
28.01.2022 09:54
Anunț de atribuire
SCNA1072101
Termen limită
18.02.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1136226

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AREAL DESIGN SRL CUI 24735859
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
URBAN - TEAM SRL CUI 16020748
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

210.000 RON

din 309.400 RON estimat 32,1%

Adjudecat la 67,9% din estimat · economie 99.400 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.