Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat

Construire garaj autoutilitare

Număr anunț
SCN1100393
Autoritate contractantă
COMUNA BRADUT (CUI 4404400)
Furnizor / câștigător
VIADUCT SRL (CUI 6682608)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
944.167 RON
Valoare atribuită
885.534,95 RON 6,2% sub estimat
Data publicării
30.01.2022 18:19
Anunț de atribuire
SCNA1068049
Termen limită
24.02.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1136155

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIADUCT SRL CUI RO 6682608
Subcontractanți 1
MOLPOP SERVIS SRL CUI RO 6926168
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ING SERVICE SRL CUI RO 18687226
Subcontractanți 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ZOLDUT SRL CUI RO 17186880

Valoare atribuită

885.534,95 RON

din 944.167 RON estimat 6,2%

Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 58.632,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.