Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 24,0% sub estimat

DESKTOP Transa 3

Număr anunț
CN1044472
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30211400-5 · Configuratii informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126.252,10 RON
Valoare atribuită
96.000 RON 24,0% sub estimat
Data publicării
30.06.2022 17:41
Anunț de atribuire
CAN1089462
Termen limită
01.08.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1152162

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 126.252,10 RON Adjudecat: 96.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Desktop PC Tip ALL-IN-ONE 30.252,10 RON Anulat
2 SISTEM ALL-IN-ONE 36.000 RON
3 Statie grafica cu monitor 60.000 RON STREAM NETWORKS S.R.L. 96.000 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870

Valoare atribuită

96.000 RON

din 126.252,10 RON estimat 24,0%

Adjudecat la 76,0% din estimat · economie 30.252,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.