Atribuită Anunț de participare

Achizitia de motorina standard necesara instalatiilor de incalzire din Revizia de vagoane Bucuresti Basarab si Statia Bucuresti Basarab - SRTFC Bucuresti

Număr anunț
SCN1100413
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76.440 RON
Valoare atribuită
84.000 RON
Data publicării
31.01.2022 08:52
Anunț de atribuire
SCNA1066422
Termen limită
15.02.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1136190

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930

Valoare atribuită

84.000 RON

din 76.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.