Anulată Anunț de participare

Echipamente cu aplicatii in meteorologie

Număr anunț
CN1044537
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
Cod CPV
38120000-2 · Instrumente de meteorologie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
884.750,66 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
03.07.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1085552
Termen limită
11.08.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 128-363940
Documentație de atribuire
DF1152439

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 884.750,66 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sistem mini Lidar 839.750,66 RON Anulat
2 Sistem meteo mobil 45.000 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.