Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru de furnizare Aplicație CBRN Analysis sau echivalent
- Număr anunț
- CN1044535
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- ROM TECH SRL (CUI 8944055)
- Cod CPV
- 48460000-0 · Pachete software analitice, stiintifice, matematice sau previzionale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.125.035 RON
- Valoare atribuită
- 4.249.800 RON
- Data publicării
- 03.07.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1089734
- Termen limită
- 08.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 128-363947
- Documentație de atribuire
- DF1152280
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROM TECH SRL CUI RO 8944055
Valoare atribuită
4.249.800 RON
din 2.125.035 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro