Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 61,6% sub estimat
Echipamente IT - Totul pentru inima ta - Program de screening pentru identificarea pacienților cu factori de risc cardiovascular, conform proiectului POCU 805
- Număr anunț
- CN1044380
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA (CUI 5189211)
- Furnizor / câștigător
- UNION CO SRL (CUI 16591086)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.331,42 RON
- Valoare atribuită
- 13.193 RON 61,6% sub estimat
- Data publicării
- 30.06.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1091786
- Termen limită
- 02.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 125-352928
- Documentație de atribuire
- DF1151681
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Estimat: 34.331,42 RON Adjudecat: 13.193 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Laptop | 13.193,28 RON | UNION CO S.R.L. | 13.193 RON |
| 2 | Multifuncțională | 7.074,58 RON | Anulat | — |
| 3 | Multifuncțională pentru centre | 2.438,52 RON | Anulat | — |
| 4 | Sistem all - in - one | 11.625,04 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
13.193 RON
din 34.331,42 RON estimat
61,6%
Adjudecat la 38,4% din estimat · economie 21.138,42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.