Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,5% sub estimat
Servicii de consultanta in vederea elaborarii Strategiei pentru asigurarea prevenirii generarii de deseuri si gestionarea sustenabila a acestora
- Număr anunț
- SCN1100464
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- AXXA REGIONAL MANAGEMENT SRL (CUI 27628695)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.000 RON
- Valoare atribuită
- 119.000 RON 40,5% sub estimat
- Data publicării
- 01.02.2022 08:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1076052
- Termen limită
- 16.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1136407
Documente
Documentația de atribuire
- Contract de servicii final-1.doc.p7s
- CS stategie deseuri.pdf.p7s
- FisaDate_DF1136407.pdf
- Model formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AXXA REGIONAL MANAGEMENT SRL CUI 27628695
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Horváth & Partners Management Consulting SRL CUI RO 18140155
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SYNESIS PARTNERS SRL CUI 33706968
Valoare atribuită
119.000 RON
din 200.000 RON estimat
40,5%
Adjudecat la 59,5% din estimat · economie 81.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.