Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,1% sub estimat
Furnizare elemente calorifer fonta si accesorii montaj
- Număr anunț
- SCN1100457
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- AMP GRUP SRL (CUI 23207235)
- Cod CPV
- 44621100-0 · Radiatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190.000 RON
- Valoare atribuită
- 153.793,48 RON 19,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.02.2022 08:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1068523
- Termen limită
- 08.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1136434
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMP GRUP SRL CUI RO 23207235
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EUROINTECH DESIGN SRL CUI RO 27208683
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AQUATHERM SRL CUI RO24236174
Valoare atribuită
153.793,48 RON
din 190.000 RON estimat
19,1%
Adjudecat la 80,9% din estimat · economie 36.206,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.