Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

„IMBUNATATIREA ACCESULUI LA PROCESUL DE INVATARE IN MEDIUL ONLINE IN CADRUL LICEULUI TEHNOLOGIC „COSTIN D. NENITESCU” LOT 1: Achizitionarea de hardware TIC respectiv tablete pentru uz scolar cu acces la internet si LOT 2: Achizitionarea de hardware TIC respectiv echipamente/dispozitive electronice necesare desfasurarii activitatii didactice in mediul on-line cod SMIS 144452

Număr anunț
CN1038899
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU (CUI 5001716)
Furnizor / câștigător
SPECTRUM INTELIGENT SOLUTIONS SRL (CUI 28922108)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
992.346,10 RON
Valoare atribuită
989.580 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
02.02.2022 13:01
Anunț de atribuire
CAN1089386
Termen limită
01.04.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 025-060361
Documentație de atribuire
DF1136037

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 992.346,10 RON Adjudecat: 989.580 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 : Achizitionarea de hardware TIC respectiv tablete pentru uz sc… 531.498 RON SPECTRUM INTELIGENT SOLUTIONS SRL 530.200 RON ↓0,2%
2 : Achizitionarea de hardware TIC respectiv echipamente/dispozit… 460.848,10 RON SPECTRUM INTELIGENT SOLUTIONS SRL 459.380 RON ↓0,3%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
Subcontractanți 1
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

989.580 RON

din 992.346,10 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 2.766,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.