Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

"Imbunatatirea calitatii activitatilor didactive in mediul online in cadrul Scolii Gimnaziale "MIRCEA ELIADE"”, LOT 1: Achizitionarea de hardware TIC respectiv tablete pentru uz scolar cu acces la internet si LOT 2: Achizitionarea de hardware TIC respectiv echipamente/dispozitive electronice necesare desfasurarii activitatii didactice in mediul on-line, cod SMIS 144287

Număr anunț
CN1038898
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala Mircea Eliade (CUI 13644313)
Furnizor / câștigător
SPECTRUM INTELIGENT SOLUTIONS SRL (CUI 28922108)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.844.235,12 RON
Valoare atribuită
1.840.025 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
02.02.2022 13:01
Anunț de atribuire
CAN1089294
Termen limită
31.03.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 025-060347
Documentație de atribuire
DF1136034

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.844.235,12 RON Adjudecat: 1.840.025 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 : Achizitionarea de hardware TIC respectiv tablete pentru uz sc… 1.470.075,15 RON SPECTRUM INTELIGENT SOLUTIONS SRL 1.466.485 RON ↓0,2%
2 : Achizitionarea de hardware TIC respectiv echipamente/dispozit… 374.159,97 RON SPECTRUM INTELIGENT SOLUTIONS SRL 373.540 RON ↓0,2%

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
Subcontractanți 1
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.840.025 RON

din 1.844.235,12 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 4.210,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.