Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,6% sub estimat
Servicii de curăţenie, ȋntreţinere a curăţeniei la sediul central DEER SA- str. Ilie Măcelaru, nr. 28A şi a spaţiului din str. Taberei, nr. 1, Cluj Napoca
- Număr anunț
- CN1038972
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- DEZINFER SERVICE S.R.L. (CUI 25493923)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare atribuită
- 71.406 RON 28,6% sub estimat
- Data publicării
- 02.02.2022 07:27
- Anunț de atribuire
- CAN1077340
- Termen limită
- 07.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1136539
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEZINFER SERVICE S.R.L. CUI RO 25493923
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ONE WAY SRL CUI RO 22041354
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CHIC CLEANING SERVICES S.R.L. CUI RO36983254
Valoare atribuită
71.406 RON
din 100.000 RON estimat
28,6%
Adjudecat la 71,4% din estimat · economie 28.594 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.