Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 37,2% sub estimat

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA) pentru autovehiculele si utilajele din dotarea DRDP Cluj

Număr anunț
CN1044551
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
894.027,04 RON
Valoare atribuită
561.622,83 RON 37,2% sub estimat
Data publicării
07.07.2022 09:09
Anunț de atribuire
CAN1087355
Termen limită
25.07.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 130-369305
Documentație de atribuire
DF1152365

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

561.622,83 RON

din 894.027,04 RON estimat 37,2%

Adjudecat la 62,8% din estimat · economie 332.404,21 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.