Atribuită Anunț de participare

„Sapun solid de toaleta si sapun lichid in flacon cu pompita dozatoare’’

Număr anunț
SCN1100583
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
Furnizor / câștigător
TURKROM SA (CUI 6572370)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
454.417,91 RON
Valoare atribuită
620.637,61 RON
Data publicării
03.02.2022 11:00
Anunț de atribuire
SCNA1067102
Termen limită
16.02.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1136510

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TURKROM SA CUI RO6572370
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AMIA INVEST SRL CUI RO 14023985
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
METRANS SRL CUI RO 14517474

Valoare atribuită

620.637,61 RON

din 454.417,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.