Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat
Depozitare gunoi și deșeuri menajere provenite de la nave
- Număr anunț
- SCN1100575
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.000 RON
- Valoare atribuită
- 145.290 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.02.2022 09:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1067983
- Termen limită
- 15.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1136628
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL CUI RO 24342060
Valoare atribuită
145.290 RON
din 150.000 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 4.710 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.