Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 34,2% sub estimat

ʺAchizitia de echipamente din domeniul tehnologiei – it mobile, echipamente și dispozitive necesare activitătii didactice pentru elevii şi cadrele didactice din învățământul preuniversitar, Comuna Liesti, Judetul Galati”

Număr anunț
CN1038940
Autoritate contractantă
COMUNA LIESTI (PRIMARIA COMUNEI LIESTI) (CUI 3264562)
Furnizor / câștigător
PANCRONEX SA (CUI 4719476)
Cod CPV
30230000-0 · Material informatic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
701.625,88 RON
Valoare atribuită
461.386 RON 34,2% sub estimat
Data publicării
04.02.2022 19:02
Anunț de atribuire
CAN1078195
Termen limită
04.04.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 026-065577
Documentație de atribuire
DF1136284

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Estimat: 701.625,88 RON Adjudecat: 461.386 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cameră web videoconferință 85.267,14 RON QUARTZ MATRIX 11.466 RON ↓86,6%
2 Router wireless 25.580,10 RON PANCRONEX 324.424 RON
3 Laptop 121.810 RON
4 Tablă interactivă 341.068,14 RON
5 Sistem All-in-one 127.900,50 RON ALTEX ROMANIA 125.496 RON ↓1,9%

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PANCRONEX SA CUI RO 4719476
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

461.386 RON

din 701.625,88 RON estimat 34,2%

Adjudecat la 65,8% din estimat · economie 240.239,88 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.