Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 50,7% sub estimat

Achiziționarea a 107 tablete cu acces la internet necesare în cadrul proiectului „Îmbunătățirea infrastructurii TIC în domeniul e-educație, în unitățile de Învățământ din Comuna Sântimbru”

Număr anunț
SCN1100667
Autoritate contractantă
COMUNA SANTIMBRU (CUI 4562095)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.250,65 RON
Valoare atribuită
63.701,38 RON 50,7% sub estimat
Data publicării
04.02.2022 14:53
Anunț de atribuire
SCNA1068686
Termen limită
16.02.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1136723

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

63.701,38 RON

din 129.250,65 RON estimat 50,7%

Adjudecat la 49,3% din estimat · economie 65.549,27 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.