Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,2% sub estimat
Servicii de gestionare fond forestier administrat de RPLP Kronstadt R.A., prestate de terti
- Număr anunț
- SCN1100635
- Autoritate contractantă
- Regia Publica Locala a Padurilor Kronstadt R.A. (CUI RO17730816)
- Furnizor / câștigător
- SKOVEN FOREST SRL (CUI 25366113)
- Cod CPV
- 77231000-8 · Servicii de gestionare a padurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 765.063,09 RON
- Valoare atribuită
- 656.482,22 RON 14,2% sub estimat
- Data publicării
- 04.02.2022 10:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1067474
- Termen limită
- 21.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1136626
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini servicii de gestionare fond forestier administrat de RPLP Kronstadt 2022-semnat.pdf.p7s
- Centralizator devize si anexe 1-9 fara valori-semnat.pdf.p7s
- DA prima pagina-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1136626.pdf
- model clauze contractuale modificat-semnat.pdf.p7s
- model formulare servicii de gestionare 2022-semnat.pdf.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SKOVEN FOREST SRL CUI RO 25366113
Valoare atribuită
656.482,22 RON
din 765.063,09 RON estimat
14,2%
Adjudecat la 85,8% din estimat · economie 108.580,87 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.