Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Acord cadru de furnizare Echipamente de ventilaţie
- Număr anunț
- CN1044605
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 42520000-7 · Echipamente de ventilatie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220.000 RON
- Valoare atribuită
- 217.880 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2022 08:06
- Anunț de atribuire
- CAN1090190
- Termen limită
- 04.08.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1152353
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
217.880 RON
din 220.000 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 2.120 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.