Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,0% sub estimat

SERVICII SPECIFICE INDUSTRIEI EXTRACTIVE

Număr anunț
SCN1100603
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
Furnizor / câștigător
INSTITUTUL NAŢIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERĂ ŞI PROTECŢIE ANTIEXPLOZIVĂ - INSEMEX PETROŞANI (CUI 2664676)
Cod CPV
71300000-1 · Servicii de inginerie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.447.700 RON
Valoare atribuită
1.085.700 RON 25,0% sub estimat
Data publicării
04.02.2022 07:22
Anunț de atribuire
SCNA1067809
Termen limită
28.02.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1136690

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Valoare atribuită

1.085.700 RON

din 1.447.700 RON estimat 25,0%

Adjudecat la 75,0% din estimat · economie 362.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.