Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,9% sub estimat
CONSUMABILE ATI 3
- Număr anunț
- CN1039059
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.800.260 RON
- Valoare atribuită
- 6.333.840 RON 6,9% sub estimat
- Data publicării
- 05.02.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1089080
- Termen limită
- 14.03.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 027-068332
- Documentație de atribuire
- DF1136756
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa Modele formulare-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1136756.pdf
- Sectiunea III Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- Sectiunea II - Instructiuni pt ofertanti-semnat.pdf.p7m
- Sectiunea IV Model AC si CS-produse-semnat.pdf.p7m
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 6.333.840 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cateter venos central de scurta durata | — | ALPHA MEDICAL | 4.964.840 RON |
| 2 | CVC durata medie si lunga | — | — | |
| 3 | Dispozitive conexe | — | — | |
| 4 | Campuri sterile montare cateter | — | CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE,TAISSIS CONCEPT,STERIL ROMANIA | 1.369.000 RON |
Participanți · 12 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE SRL CUI RO 16623412
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TAISSIS CONCEPT SRL CUI RO10122358
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STERIL ROMANIA SRL CUI RO 12284240
Valoare atribuită
6.333.840 RON
din 6.800.260 RON estimat
6,9%
Adjudecat la 93,1% din estimat · economie 466.420 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.