Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat

10/2022 ”Lucrari de intretinere si reparatii in amenajarile de irigații Terasa Brăilei : refacere canal alimentare CD1, instalație măsurare debit priza SPD1 Chiscani, județul Brăila

Număr anunț
CN1039133
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
Furnizor / câștigător
EUROCLIF PC SRL (CUI 28698435)
Cod CPV
45231110-9 · Lucrari de pozare de conducte (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.502.412,09 RON
Valoare atribuită
2.479.323,39 RON 0,9% sub estimat
Data publicării
07.02.2022 14:20
Anunț de atribuire
CAN1079860
Termen limită
14.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1136783

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROCLIF PC SRL CUI RO 28698435
Subcontractanți 1
TIAB SA CUI RO 1555115
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
REMICO COMPREST SRL CUI RO 7862755
Subcontractanți 1
DISTRISAN SRL CUI RO 17882296

Valoare atribuită

2.479.323,39 RON

din 2.502.412,09 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 23.088,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.