Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,6% sub estimat
Contract de furnizare – Seminte
- Număr anunț
- SCN1100718
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola - Teleorman (CUI RO3124704)
- Furnizor / câștigător
- AGRICOVER DISTRIBUTION S.A. (CUI 13443360)
- Cod CPV
- 03111000-2 · Seminte (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.000 RON
- Valoare atribuită
- 188.800 RON 5,6% sub estimat
- Data publicării
- 07.02.2022 12:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1067252
- Termen limită
- 21.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1136796
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGRICOVER CUI 13443360
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MARIA INVEST HOLDING SRL CUI RO 23605834
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NUTRIVET SRL CUI RO 16534757
Valoare atribuită
188.800 RON
din 200.000 RON estimat
5,6%
Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 11.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.