Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,0% sub estimat
Lucrări de execuție “Modernizarea și reabilitarea drumurilor publice, parcărilor, parcurilor și spațiilor verzi din zona adiacentă Școlii Gimnaziale Sofia Arcan” în cadrul proiectului ”Îmbunătățirea calității vieții pentru locuitorii orasului Moldova Nouă din zona adiacentă Scolii Gimnaziale Sofia Arcan”
- Număr anunț
- SCN1100703
- Autoritate contractantă
- ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
- Furnizor / câștigător
- CAVADINI CONSTRUCT SRL (CUI 28494079)
- Cod CPV
- 45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 980.091,89 RON
- Valoare atribuită
- 911.218,54 RON 7,0% sub estimat
- Data publicării
- 07.02.2022 10:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1073799
- Termen limită
- 28.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1136806
Documente
Documentația de atribuire
- 10. DTAC.pdf.p7s
- 11. DTOE.pdf.p7s
- 12. F1, F2, F3 - fara valori.pdf.p7s
- 13. Planse actualizate.pdf.p7s
- 14. Pagina 13 DTAC.PDF.p7s
- 15. Studiu topografic.pdf.p7s
- 16. Nota proiectant.pdf.p7s
- 17. DTOE actualizat.pdf.p7s
- 1. P.T. executie.pdf.p7s
- 2. Negatie ISC.pdf.p7s
- 3. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 4. Referat verificator proiect.pdf.p7s
- 5. Plan control al calitatii.pdf.p7s
- 6. Avize.pdf.p7s
- 7. Comportare in exploatare.pdf.p7s
- 8. Certificat de urbanism.pdf.p7s
- 9. Autorizatie de construire.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1136806.pdf
- Model contract.docx.p7s
- Model formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CAVADINI CONSTRUCT SRL CUI RO28494079
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MASTECO LIMITED SRL CUI 31268446
Valoare atribuită
911.218,54 RON
din 980.091,89 RON estimat
7,0%
Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 68.873,35 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.