Atribuită Anunț de participare

Acord cadru de furnizare echipament individual de protectie - D.S. Prahova

Număr anunț
CN1039103
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
EUROPROTECT SAFETY SRL (CUI 26194113)
Cod CPV
18100000-0 · Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
578.416 RON
Valoare atribuită
646.206,87 RON
Data publicării
07.02.2022 08:40
Anunț de atribuire
CAN1078867
Termen limită
15.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1136831

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 578.416 RON Adjudecat: 646.206,87 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare imbracaminte de protectie 378.683 RON Europrotect Safety SRL 8 contracte 539.432,13 RON
Europrotect Safety SRL · contract 588 · 16.01.2024 29.934,11 RON
Europrotect Safety SRL · contract 5381 · 28.04.2022 328.501,86 RON
Europrotect Safety SRL · contract 5669 · 03.05.2022 93.954,93 RON
Europrotect Safety SRL · contract 2573 · 05.03.2025 75.530,16 RON
Europrotect Safety SRL · contract 10623 · 06.09.2022 868,44 RON
Europrotect Safety SRL · contract 6187 · 31.05.2023 1.743,42 RON
Europrotect Safety SRL · contract 4084 · 09.04.2024 2.334,83 RON
Europrotect Safety SRL · contract 9871 · 14.09.2023 6.564,38 RON
2 Furnizare incaltaminte de protectie 82.620 RON Anulat
3 Furnizare manusi si masti de protectie 74.048 RON RIVER TRADE & SERVICES SRL 6 contracte 106.774,74 RON
RIVER TRADE & SERVICES SRL · contract 2574 · 05.03.2025 17.360,50 RON
RIVER TRADE & SERVICES SRL · contract 9870 · 14.09.2023 4.545,14 RON
RIVER TRADE & SERVICES SRL · contract 6188 · 31.05.2023 935 RON
RIVER TRADE & SERVICES SRL · contract 587 · 16.01.2024 5.792,30 RON
RIVER TRADE & SERVICES SRL · contract 5670 · 03.05.2022 9.670 RON
RIVER TRADE & SERVICES SRL · contract 5380 · 28.04.2022 68.471,80 RON
4 Furnizare alte articole si accesorii 43.065 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
RENANIA TRADE SRL CUI RO 8006912

Valoare atribuită

646.206,87 RON

din 578.416 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.