Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Camera foto/video si accesorii pentru proiectul „Organizarea de programe de depistare precoce (screening), diagnostic și tratament precoce al tuberculozei, inclusiv al tuberculozei latente” , Cod SMIS 117426
- Număr anunț
- SCN1100819
- Autoritate contractantă
- Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
- Furnizor / câștigător
- AS COMPUTER CRAIOVA SRL (CUI 6779113)
- Cod CPV
- 38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.747,99 RON
- Valoare atribuită
- 2.733 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 08.02.2022 20:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1067648
- Termen limită
- 23.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1137090
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AS COMPUTER CRAIOVA SRL CUI RO 6779113
Valoare atribuită
2.733 RON
din 2.747,99 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 14,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.