Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat

Achizitie dotari lot 8, Dotari, pentru investiția “Modernizare, dotare și recompartimentare interioară la UPG Ploiești – Corp I”, cod SMIS 125260

Număr anunț
CN1044693
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
UNION CO SRL (CUI 16591086)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403.338 RON
Valoare atribuită
392.000 RON 2,8% sub estimat
Data publicării
09.07.2022 11:01
Anunț de atribuire
CAN1092136
Termen limită
11.08.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 132-375592
Documentație de atribuire
DF1152610

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

392.000 RON

din 403.338 RON estimat 2,8%

Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 11.338 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.