Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 31,6% sub estimat

Acetilena tehnica cu servicii aferente SI Oxigen tehnic gazos cu servicii aferente

Număr anunț
SCN1100741
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24321115-9 · Acetilena (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.562.926 RON
Valoare atribuită
1.069.570,95 RON 31,6% sub estimat
Data publicării
08.02.2022 06:37
Anunț de atribuire
SCNA1068600
Termen limită
15.02.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1136966

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 1.069.570,95 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 1 – Acetilena tehnica cu servicii aferente Messer Romania Gaz S.R.L. 2 contracte 799.374,50 RON
Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 453 · 04.07.2022 609.730 RON
Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 765 · 09.11.2022 189.644,50 RON
2 2 –Oxigen tehnic gazos cu servicii aferente Messer Romania Gaz S.R.L. 3 contracte 270.196,45 RON
Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 305 · 20.04.2022 177.680,60 RON
Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 776 · 16.11.2022 45.394,32 RON
Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 173 · 20.03.2023 47.121,53 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
SIAD ROMANIA SRL CUI RO 8184529
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.069.570,95 RON

din 1.562.926 RON estimat 31,6%

Adjudecat la 68,4% din estimat · economie 493.355,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.