Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,3% sub estimat

Echipamente – 3 Loturi – PROGRES 02

Număr anunț
CN1044729
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
689.888,24 RON
Valoare atribuită
660.050 RON 4,3% sub estimat
Data publicării
09.07.2022 15:00
Anunț de atribuire
CAN1107189
Termen limită
08.08.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 132-375634
Documentație de atribuire
DF1152840

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 689.888,24 RON Adjudecat: 660.050 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Scanner intraoral 3D 100.840,34 RON TERRAMOLD SOLUTIONS 100.800 RON
2 Citometru de imagine 516.800 RON Novaintermed S.R.L. 516.800 RON
3 Analizator automat de biochimie si turbidimetrie cu aplicabilit… 72.247,90 RON BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC S.R.L. 42.450 RON ↓41,2%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

660.050 RON

din 689.888,24 RON estimat 4,3%

Adjudecat la 95,7% din estimat · economie 29.838,24 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.