Atribuită Anunț de participare

Motorina Euro 5

Număr anunț
SCN1100860
Autoritate contractantă
CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.849.800 RON
Valoare atribuită
2.025.531 RON
Data publicării
09.02.2022 11:09
Anunț de atribuire
SCNA1067674
Termen limită
24.02.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1137131

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930

Valoare atribuită

2.025.531 RON

din 1.849.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.