Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,8% sub estimat
Furnizare echipament tip chiller și a unui aparat de climatizare pentru mentinerea unor conditii optime de temperatura
- Număr anunț
- SCN1100858
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
- Cod CPV
- 42500000-1 · Echipamente de racire si de ventilare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352.941,17 RON
- Valoare atribuită
- 275.995 RON 21,8% sub estimat
- Data publicării
- 09.02.2022 10:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1073733
- Termen limită
- 24.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1137124
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
INTEGRAL MEGA SERVICE SRL CUI RO 16028750
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LPV SERVICE CONSULT SRL CUI 24812099
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
R & V INSTAL BRASOV SRL CUI RO31000086
Valoare atribuită
275.995 RON
din 352.941,17 RON estimat
21,8%
Adjudecat la 78,2% din estimat · economie 76.946,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.