Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,7% sub estimat
„Pubele pentru deseuri 120 l, 2100 bucati”
- Număr anunț
- SCN1100842
- Autoritate contractantă
- COMUNA RACHITI (PRIMARIA RACHITI) (CUI 3372106)
- Furnizor / câștigător
- EUROPLAST ROMANIA SRL (CUI 15785882)
- Cod CPV
- 39224340-3 · Pubele (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176.463 RON
- Valoare atribuită
- 152.292 RON 13,7% sub estimat
- Data publicării
- 09.02.2022 09:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1086219
- Termen limită
- 25.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1137175
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini pubele.pdf.p7s
- contract de furnizare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1137175_07.02.2022 16:44.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROPLAST ROMANIA SRL CUI RO15785882
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELKOPLAST ROMANIA SRL CUI 21694681
Valoare atribuită
152.292 RON
din 176.463 RON estimat
13,7%
Adjudecat la 86,3% din estimat · economie 24.171 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.