Atribuită
Anunț de participare
Furnizare hârtie A4 pentru fotocopiatoare, plicuri simple și personalizate diferite, precum şi plicuri cu fereastră personalizate diferite
- Număr anunț
- SCN1100826
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL CONSTANTA (CUI 4700953)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165.820 RON
- Valoare atribuită
- 188.735 RON
- Data publicării
- 09.02.2022 08:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1065991
- Termen limită
- 16.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1137149
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (5)
Estimat: 165.820 RON Adjudecat: 188.735 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hârtie A4, 80g/mp, pentru fotocopiatoare - 10.000 … | 135.000 RON | RIK | 170.315 RON |
| 2 | - Plic C4 (229x324mm) siliconic alb 90gr./mp, clapă … | 8.900 RON | — | |
| 3 | - Plic C5 (162x229mm) siliconic alb 80gr./mp, … | 6.130 RON | DNS BIROTICA | 18.420 RON |
| 4 | - Plic C6 alb, siliconic, 80gr./mp – 6.000 buc.; - Plic C4 kraf… | 7.270 RON | — | |
| 5 | - Plic DL alb, cu fereastră dreapta, siliconic, tipar faţă negr… | 8.520 RON | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RIK SRL CUI RO 1889794
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Valoare atribuită
188.735 RON
din 165.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro