Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,3% sub estimat
ACHIZITIONARE VACCIN DE UZ VETERINAR
- Număr anunț
- SCN1100907
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Hunedoara (CUI 4371117)
- Furnizor / câștigător
- FARMAVET SA (CUI 256)
- Cod CPV
- 33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127.350 RON
- Valoare atribuită
- 115.450 RON 9,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.02.2022 09:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1067512
- Termen limită
- 28.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1137251
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Estimat: 127.350 RON Adjudecat: 115.450 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tuberculina tip aviar | 29.700 RON | SERVICII PUBLICE S.A. | 23.400 RON ↓21,2% |
| 2 | Tuberculina tip bovin | 24.600 RON | — | |
| 3 | Vaccin anticarbunos | 19.750 RON | — | |
| 4 | Vaccin antirabic inactivat pentru caini si pisici | 53.300 RON | FARMAVET | 92.050 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SERVICII PUBLICE SA CUI RO 7777870
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMAVET SA CUI RO 256
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROMVAC COMPANY SA CUI RO 482384
Valoare atribuită
115.450 RON
din 127.350 RON estimat
9,3%
Adjudecat la 90,7% din estimat · economie 11.900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.