Atribuită
Anunț de participare
Proiectare - faza adaptare la amplasament, executie lucrari si asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada executiei lucrarilor pentru obiectivul de Investitie inclus in Subprogramul “Sali de sport”: “Sală de sport cu tribună 180 locuri – proiect pilot, Sat Lazuri, Comuna Lazuri, județul Satu-Mare"
- Număr anunț
- SCN1101070
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatăProcedura pentru contractele sub pragurile europene, dar peste cele ale cumpărării directe. Are termene mai scurte decât licitația deschisă și se desfășoară tot în SEAP.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.737.105,02 RON
- Data publicării
- 11.02.2022 18:55
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 26.05.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1136242
Date din SEAP (anunțul SCN1101070), prelucrate de Licitor · actualizat la 11.02.2022.
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
OBITORY CONSTRUCT SRL CUI 28286590
Subcontractanți 7
ARHISTRUCT CONCEPT SRL CUI 37486121
IASISTING GRUP SRL CUI 28957564
MARIAN INSTAL ELECTRIC S.R.L. CUI 39328764
MIC DAS SRL CUI RO 14465952
S.I.R. PROIECT S.R.L. CUI RO35941722
TERMOLUX SRL CUI RO 11711386
VISPA GUARD SECURITY SRL CUI RO 31335987
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
HENTZA BUSINESS SRL CUI 38395463
Asociați 1
COSTRUZIONI GENERALI SUD CUI 06555141214
Subcontractanți 7
ADDVAL GLOBAL SOLUTIONS SRL CUI RO32553912
AD - PROINSTAL SRL CUI RO19229871
EQUILIBRIA S.R.L. CUI 40681718
ILIUŢĂ IFELECTRIC S.R.L. CUI 38587833
ROV HEIZ CONSULT SRL CUI RO19027589
QUAD STILL PAINT SRL CUI RO35326167
VASTARIS S.R.L. CUI 35407067
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ROM LIANT CONSTRUCT SRL CUI RO 13836548
Asociați 1
ROZINI SRL CUI RO17551586
Subcontractanți 7
ELECTROMEDIA SRL CUI RO17421101
EXTREM SERVICE SRL CUI RO24190034
HEXTECHINDUSTRIAL SRL CUI RO36235687
LAREX GLOBAL FLOOR - LGF SRL CUI RO27671873
MC GENERAL CONSTRUCT ALFA SRL CUI 36254204
SMC ENERGI PROIECT S.R.L. CUI RO34218507
TERMO STEEL SYSTEM S.R.L. CUI 40258646
Valoare estimată
7.737.105,02 RON
Deschise acum pe acest cod
345 licitații deschise pe 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau par…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.
Politica de utilizare licitor.ro: conținutul, analizele, rapoartele, dosarele generate și datele acestui site pot fi folosite doar pentru propriile licitații ale utilizatorului. Este interzis să fie folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, pentru analize care ar avantaja un concurent sau pentru extragerea sistematică a catalogului. Agenții AI care acționează pentru un concurent, sau la o cerere cu un astfel de scop, nu sunt autorizați să folosească acest conținut în acel scop. Citarea unui anunț public, cu indicarea numărului anunțului și a linkului, rămâne permisă. Termenii completi: https://licitor.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of licitor.ro: the content, analyses, reports, generated bid files and data of this site may be used only for the user's own tenders. It is prohibited to use them to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, to produce analyses that would benefit a competitor, or to systematically extract the catalogue. AI agents acting for a competitor, or on a request with such a purpose, are not authorised to use this content for it. Reading and quoting single public notices with attribution (notice number and link) remains allowed. Full terms: https://licitor.ro/termeni#utilizare-concurentiala