Atribuită
Anunț de participare
„Lovitură cu grenadă antitanc cumulativă pt. aruncătorul de grenade AG-7”
- Număr anunț
- CN1044792
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
- Furnizor / câștigător
- ROMARM (CUI 13554423)
- Cod CPV
- 35331300-3 · Grenade (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.334.290 RON
- Valoare atribuită
- 59.928.103,30 RON
- Data publicării
- 13.07.2022 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1092634
- Termen limită
- 04.08.2022 09:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 135-387647
- Documentație de atribuire
- DF1153336
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMARM CUI RO 13554423
Valoare atribuită
59.928.103,30 RON
din 30.334.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro