Atribuită
Anunț de participare
„Focos pentru grenade de mână ofensive și defensive”
- Număr anunț
- CN1044791
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
- Furnizor / câștigător
- ROMARM (CUI 13554423)
- Cod CPV
- 35300000-7 · Arme, munitii si piese conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.772.980 RON
- Valoare atribuită
- 7.190.105,10 RON
- Data publicării
- 13.07.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1092639
- Termen limită
- 03.08.2022 09:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 135-387645
- Documentație de atribuire
- DF1153331
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMARM CUI RO 13554423
Valoare atribuită
7.190.105,10 RON
din 3.772.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro