Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,8% sub estimat
Achizitie stalpi de semaforizare si indicatoare si alte ansambluri metalice conexe
- Număr anunț
- SCN1101032
- Autoritate contractantă
- SC DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA (CUI RO3286536)
- Furnizor / câștigător
- LILE SERVICE GENERAL CONSTRUCTION SRL (CUI 1690189)
- Cod CPV
- 44212225-2 · Stalpi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199.848 RON
- Valoare atribuită
- 190.212 RON 4,8% sub estimat
- Data publicării
- 11.02.2022 14:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1067919
- Termen limită
- 25.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1137502
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LILE SERVICE GENERAL CONSTRUCTION SRL CUI RO1690189
Valoare atribuită
190.212 RON
din 199.848 RON estimat
4,8%
Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 9.636 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.