Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,9% sub estimat
Proiectare - faza adaptare la amplasament, executie lucrari si asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada executiei lucrarilor pentru obiectivul de investitii: “Sală de sport școlară – str. Garii nr. 39, sat Draganesti de Vede, cvartal 1, P 86, 87, 88, 89, 90, 91, comuna Draganesti de Vede, judetul Teleorman„
- Număr anunț
- SCN1101025
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- PRO MANAGEMENT CONSULTING SRL (CUI 18777817)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.556.708,06 RON
- Valoare atribuită
- 6.039.291,51 RON 7,9% sub estimat
- Data publicării
- 11.02.2022 13:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1082527
- Termen limită
- 24.05.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1134907
Documente
Documentația de atribuire
- Contract P+E decembrie 2021 materiale nou coeficient.doc.p7s
- dt.part1.rar.p7s
- dt.part2.rar.p7s
- FisaDate_DF1134907.pdf
- Formulare p+e.doc.p7s
DUAE
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
VASI FLOR SRL CUI RO 22415742
Asociați 1
PRO MANAGEMENT CONSULTING SRL CUI 18777817
Subcontractanți 6
BLACK SEA SUPPLIERS SRL CUI RO 8877045
CORINA PLAST S.R.L. CUI RO27778730
FIRE STOPPING ENGINEERING SRL CUI RO34247863
GHERASIM D. IULIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 30418529
RALTEK PREMIUM SERVICES SRL CUI 35627585
STAR MET S.R.L. CUI 6755688
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
TODERICĂ SOLUTIONS SRL CUI 37170543
Asociați 3
DALUBUILD CONSTRUCT S.R.L. CUI 39686991
DECORAMA SRL CUI RO16187445
MADCEZ IMPEX SRL CUI RO21393514
Subcontractanți 3
DBI TEAM SRL CUI RO22712611
GAMSERV PROTECT S.R.L. CUI 41701309
RCS ELECTRO SRL CUI 22852879
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
CONCAS SA CUI RO 1153932
Asociați 1
BB&ASOCIATII DESIGN SRL CUI 15463313
Terți susținători 1
TECON SRL CUI RO 3458151
Subcontractanți 2
COMPACT PROIECT MANAGEMENT SRL CUI RO29157365
EUROSTING AAW INDUSTRY SRL CUI RO28126646
Valoare atribuită
6.039.291,51 RON
din 6.556.708,06 RON estimat
7,9%
Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 517.416,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.