Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 46,0% sub estimat
ACHIZITIE ECHIPAMENT IT
- Număr anunț
- SCN1101024
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI IALOMITA (CUI 4365182)
- Furnizor / câștigător
- A & B COMPUTERS SRL (CUI 17582078)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 193.200 RON
- Valoare atribuită
- 104.400 RON 46,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.02.2022 13:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1066891
- Termen limită
- 18.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1137341
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 193.200 RON Adjudecat: 104.400 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Achizitia 36 computere portabile ( laptopuri) cu 36 pachete off… | 133.200 RON | A&B COMPUTERS | 104.400 RON ↓21,6% |
| 2 | Achizitia de 6 imprimante multifunctionale | 60.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
A & B COMPUTERS SRL CUI RO 17582078
Valoare atribuită
104.400 RON
din 193.200 RON estimat
46,0%
Adjudecat la 54,0% din estimat · economie 88.800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.