Atribuită
Anunț de participare
Proiectare, asistenta tehnica si executie lucrari pentru obiectivul de investitii inclus in Subprogramul “Lucrari in prima urgenta”: “Amenajare pentru aparari impotriva inundatiilor pe cursurile de apa de pe teritorul comunei Gherta Mica, judetul Satu Mare”
- Număr anunț
- SCN1101018
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT C.D.P. SRL (CUI 23770637)
- Cod CPV
- 45243300-5 · Lucrari de constructii de pereti de protectie a malurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.142.851,28 RON
- Valoare atribuită
- 8.185.116,45 RON
- Data publicării
- 11.02.2022 13:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1083350
- Termen limită
- 14.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1132002
Documente
Documentația de atribuire
- Contract P+E august 2021 materiale.doc.p7s
- DT nou.part1.rar.p7s
- DT nou.part2.rar.p7s
- DT nou.part3.rar.p7s
- FisaDate_DF1132002.pdf
- Formulare p+e.doc.p7s
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ROSU COMPANY SRL CUI RO 3963099
Asociați 3
CONSTRUCT C.D.P. SRL CUI RO 23770637
ROSSELL CONSTRUCT S.R.L. CUI 40968732
TERMOPRO EDIL SRL CUI RO 26155181
Subcontractanți 1
ELCRIROM CONCEPT S.R.L. CUI 43160021
Terți + subcontractanți 2
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA CUI RO 9478840
EUROCERAD INTERNATIONAL SRL CUI 25329026
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
IULIA BOSS SRL CUI RO 6783467
Asociați 1
AQUACON PROIECT S.R.L. CUI RO 12553209
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
PROIECT INVEST SRL CUI RO 13803788
Subcontractanți 1
ROAD DESIGN ASP SRL CUI 28436140
Valoare atribuită
8.185.116,45 RON
din 8.142.851,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro