Atribuită
Anunț de participare
Proiectare, asistenta tehnica proiectant si executie lucrari pentru obiectivul de investitii: “Construire si dotare camin cultural, Sat Gottlob, nr. 1, Comuna Gottlob, judetul Timis”
- Număr anunț
- SCN1101016
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- DEPO CLEO SRL (CUI 25928327)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.508.816,08 RON
- Valoare atribuită
- 4.673.656,20 RON
- Data publicării
- 11.02.2022 13:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1070927
- Termen limită
- 28.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1133252
Documente
Documentația de atribuire
- Contract P+E decembrie 2021 materiale nou coeficient.doc.p7s
- DT.rar.p7s
- FisaDate_DF1133252.pdf
- Formulare p+e.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DEPO CLEO SRL CUI RO25928327
Asociați 1
EURODRAFT PROIECT DESIGN SRL CUI RO 32707205
Terți + subcontractanți 4
KEYSTONE-TEXTEL SRL CUI RO 1807476
RGI ELECTROWIRE S.R.L. CUI 43763707
FRIGOBONN SRL CUI RO29409314
VIMATO SRL CUI RO 7624630
Valoare atribuită
4.673.656,20 RON
din 3.508.816,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro