Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Anulată
Anunț de participare
Acord cadru privind achizitia de servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe, precum si asigurarea pieselor si accesorii pentru vehicule si motoare de vehicule
- Număr anunț
- CN1044754
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 961.436 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 10.07.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1085696
- Termen limită
- 08.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 133-379647
- Documentație de atribuire
- DF1152893
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 961.436 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a e… | 575.565 RON | Anulat | — |
| 2 | Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a e… | 385.871 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MOTOR GRUP SRL CUI RO 6634937
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MALDCAR S.R.L. CUI RO30068032
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.