Atribuită Anunț de participare

FURNIZARE AUTOMATURATORI

Număr anunț
CN1044745
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
Cod CPV
34921100-0 · Masini de maturat strazile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500.000 RON
Valoare atribuită
1.645.000 RON
Data publicării
10.07.2022 09:00
Anunț de atribuire
CAN1087292
Termen limită
12.08.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 133-378448
Documentație de atribuire
DF1152954

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.645.000 RON

din 1.500.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.